­

Dziewcak

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY „DZIEWCAK” – to wygodny dom całoroczny z użytkowym poddaszem. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Jest to budynek na planie prostokąta z zadaszonym tarasem i zabudowanym gankiem. Dach dwuspadowy o nachyleniu połaci wynoszącym 45º. Ogrzewany kominkiem z płaszczem wodnym. Ściany z bali o przekroju 14/24 cm.

Drwęca

,

Dom rodzinny z podcieniem wejściowym, połączony łącznikiem z garażem na dwa samochody. Parter może być przystosowany dla osoby niepełnosprawnej. Na parterze część dzienna z otwartą kuchnią i wyjściem na taras, oraz pokój z łazienką. Łącznik pełni funkcję gospodarczą. Na poddaszu sypialnia, pokoje dzieci, łazienka i garderoba. Dodatkowo strych dostępny schodkami z podestu.

Pasłęka

,

Klasyczny dom rodzinny z pięknym podcieniem wejściowym i nowoczesnym układem wnętrz. Na parterze przestronna część dzienna z otwartą kuchnią i jadalnią, gabinet i pokój z łazienką dla osoby starszej. Taras częściowo zadaszony. Na poddaszu sypialnia, pokoje dzieci łazienka i garderoba. Dodatkowo strych dostępny schodkami z podestu.