­

Dziewcak

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY „DZIEWCAK” – to wygodny dom całoroczny z użytkowym poddaszem. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Jest to budynek na planie prostokąta z zadaszonym tarasem i zabudowanym gankiem. Dach dwuspadowy o nachyleniu połaci wynoszącym 45º. Ogrzewany kominkiem z płaszczem wodnym. Ściany z bali o przekroju 14/24 cm.

Kurpik

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY „KURPIK” – to wygodny dom całoroczny z użytkowym poddaszem. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Jest to budynek na planie prostokąta z zadaszonym tarasem w szczycie budynku i gankiem. Dach dwuspadowy  o nachyleniu połaci wynoszącym 45°. Ogrzewany kominkiem z płaszczem wodnym. Ściany z bala o przekroju 14/24cm.

Borowina

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY „BOROWINA” – to wygodny dom całoroczny, podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Przeznaczony dla 4 osobowej rodziny. Jest to budynek na planie prostokąta z podcieniem narożnym i gankiem. Dach dwuspadowy o nachyleniu połaci wynoszącym 45 stopni. Ogrzewany piecem centralnego ogrzewania, kuchnią kaflową i kominkiem. Ściany z bali o przekroju 14/24 cm.

Kadyk

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY/ PENSJONAT „KADYK” – to wygodny dom całoroczny, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Jest to budynek na planie litery „U” z podcieniem i gankiem. Przykryty dwuspadowym dachem o nachyleniu połaci wynoszącym 45°. Ogrzewany piecem centralnego ogrzewania i kominkiem. Ściany z bala o przekroju 16/28cm. Źródłem inspiracji dla tego projektu były tradycyjne chaty mazurskie.

Białka

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY/ PENSJONAT „BIAŁKA” – to wygodny dom całoroczny, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Przeznaczony nawet dla 6-7 osobowej rodziny. Ponieważ każdy pokój ma własną łazienkę, „BIAŁKĘ” można zaadaptować na cele agroturystyczne. Jest to budynek na planie litery „L” z podcieniem szczytowym i przeszklonym podcieniem narożnym. Dach dwuspadowy o nachyleniu połaci wynoszącym 45°. Ogrzewany piecem centralnego ogrzewania i kominkiem.

Grózek

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY „GRÓZEK” – to wygodny dom całoroczny, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Jest to budynek na planie litery „T” z ogrodem zimowym i gankiem. Przykryty dwuspadowym dachem o nachyleniu połaci wynoszącym 45° . Ogrzewany piecem centralnego ogrzewania i kominkiem. Ściany z bala o przekroju 14/24cm. Budynek jest bogato zdobiony koronkowymi wycinankami i rzeźbieniami.

Maranka

,

BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY „MARANKA”  to wygodny dom całoroczny, podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Przeznaczony dla 4 osobowej rodziny. Jest to budynek na planie prostokąta z tarasem (częściowo zadaszonym przez podcień szczytowy), ogrodem zimowym, balkonem i gankiem. Dach dwuspadowy o nachyleniu połaci wynoszącym 45stopni. Ogrzewany piecem centralnego ogrzewania, kuchnią kaflową i kominkiem.